Antangin - 5 ks v balení

Vyprodáno

Na Antangin nedáme dopustit v případě chřiky a nachlazení. Je to čistý bylinkový protizápalový sirup na léčení nachlazení, horečky, nadýmání, únavy a závratí. Jeho zázvorová vůně je silná, příjemná a účinná.

BALENÍ

Antangin: 15 ml sáček, v balení po 5 kusech

SLOŽENÍ

Antangin je vyrobený z přírodní směsi bylin vysazených na 20 hektarech úrodné půdy, na kopci pohoří Lawu, které se nachází asi 700 metrů nad hladinou moře.

Celý výrobní proces Antanginu se řídí přísnými regulačními normami a je vyvinutý v souladu s normami GMP Indonesia (CPOTB), které jsou na stejné úrovni jako CPOB, což je návod na výrobu kvalitních léků.

Ingredience pro Antangin jsou vyrobené ze 100 % BIO rostlin.

1. Zázvor (Zingiberis rhizoma)

Zázvor je velmi populární rostlina. Předpokládá se, že zázvor pochází z Indie. Byl původně dodávaný jako koření do celé jihovýchodní Asie, Číny, Japonska až po Střední východ. Zázvor zlepšuje krevní oběh, dodává teplo, léčí choroby, a ulevuje trávicím těžkostem. Pomáhá při nachlazení a chřipce, a také při  zmírnění bolesti hlavy, revmatických bolestech a migréně.

2. Mateří kašička

Mateří kašička je látka, kterou produkují včely ve svém úlu. Tato silně výživující látka je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, které zvyšují imunitu těla.

Mateří kašička obsahuje složky B-komplexu, jako je kyselina pantoténová (vitamín B5) a vitamín B6 (pyridoxín), minerály, enzymy, antibiotika a vitamín C.

Mateří kašička dokáže léčit žaludeční infekce, křečové žíly, poruchu trávení, impotenci, únavu, anorexii, neplodnost a infekce zapríčiněné viry a bakteriemi.

Dálej obsahuje zázvor, kurkumu, mátu, med a výtažky léčivých rostlin.

Zalijte vroucí vodou 3x denně a za dva až tři dny je po problémech. 

7,80 €